Domů » kabelky a psaníčka

kabelky a psaníčka

Hranatá kabelka

  Kabelka, která je řezaným výrobkem (řezné hrany jsou vidět), ručně barveným, leštěným a šitým na klopě s vyšitým ozdobným ornamentem.

  Zapínání je řešeno aktovkovým zámkem, kromě hlavního vnitřního prostoru, jehož velikost je dána rozměry kabelky, je vpředu pod klopou opatřena ještě malou kapsičkou. Řemen přišitý na bocích umožňuje nošení na rameni.

Psaníčko dámské, večerní

  Společenské psaníčko, necesér, sloužící k úschově nejpotřebnějších předmětů, toalety na plese nebo večírku.

  Je vyrobeno z ručně leštěné, tenčí hovězí hlazenice, ručně sešité. Zapínání je řešeno provlékacím řemínkem, řemen slouží k nošení na rameni.

Dámská kabelka hovězinová s podšívkou

  Dámská kabelka šitá z kvalitní hovězí usně.

  Uvnitř je podšita jemným a elegantním saténem, uzavírá se na zdrhovadlo a je opatřena dvěma držadly umožňujícími nošení na rameni.

  Kabelka je ručně barvená, leštěná a šitá, pouze podšívka je sešita na stroji.

Dámská kabelka s třásněmi

  Klasická dámská kabelka zdobená dvěma řadami třásní. Je vybavena podšívkou se třemi vnitřními odděleními – hlavní kapsa a na každé straně v podšívce menší kapsička.

  Je zhotovena z chromočiněné čalounické teletiny, která je měkká, poddajná a přitom elegantní.

  Zapíná se v horní části zdrhovadlem – to je možné po dohodě nahradit příkladně magnetem. Délka řemene je nastavitelná podle potřeby.

Kulatá hranošitá kabelka

  Půlkulatá kabelka z leštěné přírodní hlazenice šitá hranošitím – dílce se spojují v pravém úhlu k sobě, šev uvnitř není vidět.

  Kabelka má řemen pro nošení přes rameno se stavitelnou délkou, klopa se uzavírá na magnetický buldok.

  Na klopě je ozdobně vyšitý keltský kříž.