Domů » peněženky

peněženky

Peněženka pánská - "korunovka"

  Klasická pánská peněženka s potřebným úložným prostorem – obsahuje dvě velké přihrádky přes celou šířku na bankovky, účty apod., 4 přihrádky na karty, kapsičku na drobné a dvě menší přihrádky přístupné zevnitř. Uzavíratelná na druk.

  Je vyrobena z ručně barvené a leštěné hovězí hlazenice o síle 1 mm, ručně šitá, popřípadě zdobená.

Peněženka dámská

  Elegantní dámská peněženka, do které se opravdu hodně vejde. Obsahuje 4 dlouhé přihrádky, jednu kapsu na drobné uzavíratelnou zdrhovadlem, na klopě 7 přihrádek na karty a pod nimi ještě jednu přihrádku. Je uzavíratelná na druk.

  Ručně opracovaná a sešitá tenká hlazenice.

Peněženka "dollarka"

  Peněženka inspirovaná americkou dollarkou, pro naše potřeby zepředu opatřená kapsičkou na drobné a uvnitř klasickou sponou, která drží bankovky. Na pravém křídle uvnitř jsou přihrádky na karty.

  Peněženka je ručně řezaná a šitá, takže je možné ji ušít jak v různé barvě, tak i v různé velikosti – o jednu přihrádku na karty vyšší, tato verze na fotce se pak ale vejde i do menších kapes.

Peněženka - upravená replika C.S.A.

  Peněženka inspirovaná „prkenicí“ používanou armádou CSA za americké občanské války. Na dnešní dobu upravena a doplněna kupříkladu o přihrádky na karty.

  Díky tomu, že zapínání je řešeno provlečením koženého řemínku, je tato peněženka bez jakéhokoli kování, které občas přeci jen zlobí nebo odejde. Tato „šrajtofle“ je při slušném zacházení opravdu dlouhověká. 

Číšnická kasírka

  Peněženka pro číšníky se šesti odděleními na bankovky a kapsou na drobné, která se uzavírá na zip. Peněženka celá se zavírá jen klopou bez patentku – pro rychlé otevření. Na klopě je ještě přihrádka na vizitky.

  Je ručně šitá z kvalitní hovězí hlazenice. Klopu je možné ozdobit vlastním logem.